Serwis

Pełna dokumentacja – jasna sytuacja

Dokumentacja techniczna zapewnia, że wszystkie materiały dotyczące palety produktów są aktualne, kompletne i dostępne w każdym języku.

Wyposażenie High Tech – wsparcie skrojone na miarę

Bardzo nowoczesne warsztaty wyposażone w najnowszą technikę diagnostyczną umożliwiają dokładne diagnozowanie błędów oraz szybką kalkulację kosztów naprawy.

W takim przypadku nasz partner serwisowy CLAAS ma do do dyspozycji narzędzia specjalne pozwalające wykonać naprawę szybko i niedrogo.

Szybkość - w każdym czasie na miejscu.

Gęsta sieć serwisowa i osobisty partner do rozmów gwarantują stały dostęp do nas – czy to do partnera handlowego, doradcy technicznego lub serwisu. Gdy nas potrzebujesz jesteśmy na miejscu. Zawsze. Szybko. Niezawodnie.

W razie potrzeby partnerzy CLAAS zawsze mają do dyspozycji aktualne informacje online, pozwalające na szybkie reakcje i optymalne rozwiązania.

Zdalna diagnoza CLAAS

CLAAS TELEMATICS w maszynach żniwnych oferuje nie tylko korzyści ekonomiczne w czasie pracy, ale również szybką pomoc techniczną w oparciu o informacje uzyskiwane z bezprzewodowego połączenia z mechanikiem serwisu CLAAS. Technologia telefonii komórkowej oraz internetu pozwala przesyłać dane konkretnego pojazdu bezpośrednio do przyrządów diagnostycznych albo komputera mechanika. Może on wtedy z każdego miejsca postawić prawidłową diagnozę i dojechać z niezbędnymi częściami zamiennymi. Oszczędzony czas można wykorzystać na pracę maszyną.